Worki papierowe z nadrukiem – znakomite opakowania i sposób na promocję Twojej firmy

Coraz większą popularnością wśród przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu cieszą się worki papierowe z nadrukiem, stanowiące znakomitą alternatywę dla worków foliowych. Jako producent tego typu rozwiązań, zaopatrujemy Klientów w wyroby wysokiej jakości, które znajdują szerokie zastosowanie i mogą zostać wykorzystane we wspieraniu prowadzonych przez firmę kampanii marketingowych. Dlaczego warto inwestować w worki papierowe?

Dlaczego worki papierowe od producenta?

Głównym powodem, dla którego warto inwestować w worki papierowe jest ich uniwersalność zastosowania – sprawdzają się w branży spożywczej, chemicznej, budowlanej i nie tylko, stanowiąc znakomity sposób na bezpieczne pakowanie różnego rodzaju produktów. Co więcej – wbrew niektórym opiniom – są to produkty bardzo wytrzymałe i chroniące przed czynnikami zewnętrznymi. Wynika to przede wszystkim z dostępnych rozwiązań – worki papierowe są klejone (do 5 warstw), a jako dodatkowe zabezpieczenie wnętrza, mogą zostać wyposażone w folię LDPE o grubości do 0,1 mm. Są również wygodne w użytkowaniu i mogą być bardzo zróżnicowane pod względem wyglądu.

Worki papierowe z nadrukiem to również wysoka estetyka

I właśnie ich wygląd, obok funkcjonalności i uniwersalności, jest głównym powodem, dla którego worki papierowe od producenta cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Mogą posiadać dowolny kolor, jednak ich głównym atutem jest możliwość naniesienia kolorowego nadruku, który może stanowić doskonały sposób promocji firmy. Klient otrzymuje możliwość naniesienia na worek swojego logo lub treści reklamowej, dzięki której marka zaistnieje w świadomości konsumenta, a samo opakowanie dużo efektywniej zwróci uwagę Klientów i tym samym zachęci ich do zakupu. Producent jest w stanie zapewnić dostosowanie nadruku do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, a nawet pomóc w wykonaniu projektu – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, ostateczny efekt jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Postaw na najlepsze worki papierowe od producenta!

Jeżeli zależy Ci na skutecznym pakowaniu, zabezpieczaniu i transportowaniu produktów, a do tego chcesz zadbać o odpowiednią identyfikację wizualną swojej firmy, worki papierowe z nadrukiem są na to idealnym sposobem. W naszej ofercie znajdziesz:
  • worki papierowe otwarte, klejone do 5 warstw, posiadające dno o szerokości do 22 cm i dowolny nadruk do 6 kolorów,
  • worki papierowe otwarte, klejonego 5 warstw z wkładkami LDPE (o grubości do 0,1 mm i dowolnym kolorze), posiadające dno o szerokości do 22 cm i dowolny nadruk do 6 kolorów.
W przypadku pytań służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy w zakresie wyboru produktu, a także projektu nadruku, który okaże się najlepszy dla Państwa biznesu!